Karjeros diena 9 – 10 kl. mokiniams

 

 intro narcizai18

Karjeros diena 9 – 10 kl. mokiniams

20170221 123913 HDR resizedVasario 21 d. Marijampolės kolegija rengė atvirų durų dieną, kurioje dalyvavo  nemažai mokinių iš Marijampolės savivaldybės mokyklų. Žinoma, buvo ir mūsų mokyklos 9-10 kl. mokiniai.

Dalyvavome paskaitose, kurias vedė kolegijos dėstytojai, susipažinome su įvairiomis profesijomis (teise, socialiniu darbu, žemės ūkio technologijomis, kultūros, sporto vadyba  ir kt.).

Turėjome progą vieną dieną pabūti studentais, kadangi su kolegijos studentais ėjome į minėtų profesijų paskaitas, gavome įskaitas. Tai mums buvo netikėta, nauja, įdomu. Mus supažindino su įvairių profesijų karjeros galimybėmis, pagrindiniais studijų dalykais.

Dalyvavome žaidime „Startuok su MarKo!“ Turėjome fotografuotis ir įkelti kuo daugiau ir įdomesnių nuotraukų. Tapome nugalėtojai ir gavome daugybę prizų. Po užsiėmimų mus pradžiugino ir studentiškos vaišės – kava ir pyragėliai.

Esame  dėkingi  mūsų mokyklos administracijai už suteiktą galimybę dalyvauti renginyje,  taip pat auklėtojoms N. Birštonienei  ir I. Ūkelienei, kad su mumis dalyvavo užsiėmimuose. Ne tik neįprastai ir smagiai praleidome dieną, bet ir pamąstėme, kur mokysimės toliau.

Rugilė Skamaročiūtė, 10 kl. mokinė