„Jurgeli meistreli...“

 

 intro narcizai18

„Jurgeli meistreli...“

           1Kovo 23 dieną Marijampolės kultūros centre atidaryta mokinių ir mokytojų darbų paroda „Jurgeli meistreli...“ . Parodoje savo darbus pristato Marijampolės,  Kalvarijos, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos ugdymo įstaigos. Šį kartą paroda pasižymi gausiu dalyvių skaičiumi, originaliais ir kokybiškais darbais.

           Mūsų mokyklos mokiniai parodoje pristato įvairiomis technikomis atliktus darbelius: įvėlimo technika puoštas puodkėles (6 a klasė), siuvinėtus velykinius atvirukus (5a ir 5b klasės), aplikacijos technika dekoruotas pieštukines (6b klasė).

Didžiausio susidomėjimo sulaukė papjė masės technika sukurti faberžė  kiaušiniai (9-10  klasė) bei originalūs,  simegrafijos technika sukurti paveikslai (9-10 klasė).

         Ačiū mūsų mokyklos mokinėms Aidai Paukštytei ir Aušrinei Lietuvninkaitei  (8a klasė) už pagalbą organizuojant parodos atidarymą.

               Kviečiame apsilankyti parodoje ir pasigrožėti  mokinių kūryba. Paroda veiks iki balandžio 7 d.

                                           Technologijų mokytoja Rita Dijokienė