Tarptautinė šokio diena

 

 intro narcizai18

Tarptautinė šokio diena

20170428 120658Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenė paminėjo Tarptautinę šokio dieną šokdami patys ir gėrėdamiesi svečių kolektyvų iš Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos pasirodymais.

Koncertą pradėjo mūsų mokyklos mokiniai, kuriuos ruošė choreografė Daina Misiukevičienė ir mokytoja Vaida Žukauskienė. Nors pati mokytoja Daina negalėjo dalyvauti renginyje dėl gydomos rankos traumos, jos šokėjai gražiu šokiu ir plojimais siuntė linkėjimus savo mokytojai greičiau pasveikti ir sugrįžti į darbą.

Patrepsėjus scenoje mažiesiems miško vabaliukams, kačiukams ir kitiems personažams, į sceną žengė gracingi jonaviečiai – istorinio šokio kolektyvas „Fioretti“ (vad. Ž.Antanavičienė). Na, o juos pakeitė tautinės muzikos ir šokių ansamblis „Ratilėlis“, kuriam vadovauja gausus būrys Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos pedagogų.

Mūsų mokyklos bendruomenė gavo gaivų pliūpsnį šokio ir gyvai atliekamos muzikos. Dėkojame svečiams ir mokytojai Dainai Misiukevičienei už renginio idėją.

Neformaliojo ugdymo organizatorė Eglė Alenskaitė