6a klasė lankėsi AB „Fasa“

 

 edited intro flioksai

6a klasė lankėsi AB „Fasa“

                DSC 0034 kopija Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos  6a klasės mokiniai gegužės 18 dieną lankėsi klasės draugo Gusto tėčio Vaido Vaškevičiaus darbovietėje AB „Fasa“. Mokinius lydėjo mokytojos Jurgita Papečkytė ir Svetlana Spūdienė. Atvykusius į sutikusią priimti įmonę šeštokus maloniai pasitiko marketingo vadybininkė Monika Labutienė.

Ji papasakojo AB „Fasa“  įkūrimo istoriją ir pristatė dabarties gaires. Įmonė nėra tokia didelė, kokia buvo anksčiau, bet gamina aukščiausios kokybės fasavimo automatus, kurie paklausūs visame pasaulyje. Vėliau mokiniams buvo suteikta galimybė pamatyti įmonės gamybines patalpas, iš arti susipažinti su meistrų darbu, apžiūrėti modernius įrenginius. Ekskursijos pabaigoje mokiniai buvo pakviesti aptarti įspūdžių. Vadybininkė maloniai atsakė į moksleivių klausimus ir pakvietė dalyvauti konkurse. Nugalėtojai buvo apdovanoti atminimo suvenyrais.

               Džiugu, kad moksleiviai turėjo galimybę pažinti tikrai įdomias, jiems naujas profesijas. Juk ir šeštokai jau turi savo ateities profesijos vizijas ir šis vizitas tikrai padės renkantis tolesnį gyvenimo kelią.  

6a klasės auklėtoja Jurgita Papečkytė