PRISIMENANT MOKSLO METŲ PABAIGĄ

 

 edited intro flioksai

PRISIMENANT MOKSLO METŲ PABAIGĄ

20170529 132829Mokslo metus užbaigiant ir pasitinkant atostogas visas 4a klasės būrys linksmai keliavome į Kvietiškio dvarą. Į šią išvyką mus pakvietė Dovydo tėvelis. Tai buvo šaunus mokslo metų užbaigimas.

Nuvykus prie Marijampolės kolegijos mus pasitiko dvaro mokytoja. Sužinojom, kad čia prasideda mūsų miesto istorija. Dvaro mokytoja papasakojo Kvietiškio dvaro  istoriją, pasivaikščiojo kartu su mumis po dvaro teritoriją. Vaikščiojant po dvaro teritoriją sutikome Visažinę pelėdą. Ji supažindino mus su nuostabia parko gamta, su medžių sėklomis, žiedais, ir  dygstančiais jaunais medeliais, papasakojo įdomių istorijų ir padavimų. Matavome Sukilėlių ąžuolo apimtį, klausėme ką jis kužda. Aplankėme Sukilėlių ąžuolą.

Dvaro ekonomė supažindino su senoviniais ūkio įrankiais ir padargais. Parodė kaip buvo valomi, arpuojami grūdai. Aplankėme  senuosius dvaro rūsius, kuriuose gyvena draugiški vaiduokliai, sužinojome kaip atrodė dvaro ,,ledainė“, ,,grūdų magazinas“.

Taip pat gaminome pelėdžiukus, ant kurių surašėme savo ateities svajones ir palinkėjimus savo pirmajai mokytojai. Šiuos pelėdžiukus atidavėme mokytojai Redai Pažėrienei.

Visa išvyka baigėsi bendru pikniku ir žaidimais. Buvo labai smagu, daug sužinojome, parsivežėme gerą nuotaiką ir labai daug įspūdžių.

Parengė 4a klasės mokinys Dovydas Barzdaitis

 ir vyresnioji socialinė pedagogė Olivija Barzdaitienė