Nacionaliniame žygyje „Piliakalnių Lietuva“

 

 edited intro flioksai

Nacionaliniame žygyje „Piliakalnių Lietuva“

20170922 141202 Burst01Rugsėjo 22 dieną mūsų mokyklos mokinių tarybos nariai ir 5c klasės mokiniai dalyvavo didžiausiame nacionaliniame moksleivių žygyje „Piliakalnių Lietuva“, kuris vyko Neries regioniniame parke (Vilniaus r.). Šio žygio tikslas - atrasti  ir patirti žygio malonumą, susipažinti su Neries regioniniu parku ir jame esančiais piliakalniais bei paminėti 2017 – Piliakalnių metus. 34 mūsų mokyklos mokiniai pasiryžo įveikti 10 kilometrų žygio maršrutą, o 11 mokinių įveikė trumpesnę, ne mažiau įspūdingą 5 kilometrų trasą.

Už nužingsniuotus kilometrus ir praturtintą žinių lobyną visi mokiniai ir mokytojai buvo apdovanojami žygeivio pažymėjimais ir medaliais.

Grįždami visi mokiniai klegėjo, dalinosi įspūdžiais ir patirtimis, na, o mokinių taryba jau kūrė naujų žygių planus, kurie vis labiau stiprintų komandos darbą.

Neformaliojo ugdymo organizatorė Eglė Alenskaitė