Mokinių tarybos nariai tobulino lyderystės įgūdžius

 

 intro wint18

Mokinių tarybos nariai tobulino lyderystės įgūdžius

20171012 130236Spalio 12, 19 ir 26 dienomis mūsų mokyklos mokinių tarybos nariai tobulino lyderystės įgūdžius dalyvaudami lyderystės įgūdžių ugdymo mokymuose. Mokymus vedė Y.E.T. programos sertifikuota specialistė Rasa Kazlauskienė.

Paauglystė – ypatingas amžius kiekvieno žmogaus gyvenime, kai vaikas lyg jau nebe vaikas, bet dar ir ne suaugęs. Šie keleri metai žmogui labai svarbūs todėl, kad jis rengiasi tapti suaugusiu, diegiamos vertybės ir principai, reikalingi ateičiai.

Jaunimo lyderystės įgūdžių ugdymas yra labai svarbus, juk vaiko ar jauno žmogaus ateitis priklauso ne tik nuo to, kiek jis žinių įgyja iš matematikos, lietuvių kalbos ar kitų įvairių dalykų, tačiau ir nuo sąlygų, kuriomis vystosi ir formuojasi vaiko asmenybė.

Šie mokymai yra viena iš Marijampolės savivaldybės jaunimo užimtumo programos projekto ,,Parodykim, ką galim“ veiklų. Projekto tikslas – stiprinti mokinių savivaldą ir formuoti pozityvų požiūrį į save, tobulinti asmeninius įgūdžius, asmeninę iniciatyvą ir kūrybiškumą, įgyvendinant demokratinį mokyklos valdymą. Todėl šių mokymų metu mokinių tarybos nariai stengėsi atskleisti savo vidines savybes, stiprinti komandinį darbą, mokėsi būti kūrybiškais, ryžtingais ir diskutavo, kokiomis savybėmis turi pasižymėti lyderis.

 Mokinių tarybos nariai nuoširdžiai dėkoja lektorei Rasai už turiningus, įdomius ir naudingus mokymus ir džiaugiasi įgiję tiek teorinių, tiek praktinių žinių.

Vyresnioji socialinė pedagogė Olivija Barzdaitienė