Kalėdinių puošmenų įžiebimo šventė

 

 18 intro

Kalėdinių puošmenų įžiebimo šventė

      IMG 1166Gruodžio 4 dienos vakare Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje į šventinį vakarą rinkosi visa mokyklos bendruomenė - mokiniai su tėvais, broliais ir seneliais, mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai. Tą vakarą mokyklos koridoriuose šurmuliavo Saldaturgis, kuriame prekiavo 53 mokiniai. Taip pat buvo eksponuojami 5-10 klasių Advento kalendoriai, kuriais burtų keliu pasikeitė klasės.

Na, o pačiu svarbiausiu akcentu tapo kalėdinių puošmenų įžiebimo šventė, kurioje vaidino ir dainavo teatro būrelio mokinės iš 6a klasės (vad. I.Šverčiauskienė), mokyklos bendruomenę, vieni kitus bei praeivius kalėdinėmis dainomis pasveikino 7a klasės mokinė Ugnė Stankūnaitė ir mokyklos choras (vad. Ž.Zubrickienė). Puošmenų įžiebimą paskelbė jauniausia mokyklos mokinė Ieva Valinčiūtė, kuri mokosi 1a klasėje.

       Puošmenas kuria visa mokyklos bendruomenė, vadovaujama direktorės Astos Ivoškaitės, tačiau didžiausia kūrybos darbų našta tenka mokytojoms Ritai Dijokienei ir Ernestai Boželytei - Liobienei, pavaduotojai ūkio reikalams Ingridai Kidolienei ir ūkio dalies darbininkams.   Dėkojame Jiems. 

         Tegul visiems mums bus gražus, prasmingas, ramus Advento laikas ir džiugios šventinės akimirkos!

View the embedded image gallery online at:
https://stankeviciaus.lt/index.php/1395-he#sigFreeIdfa805020d1

Neformaliojo ugdymo organizatorė E. Alenskaitė

Nuotraukos D. Basanavičienės