Paroda „Esame savo šalies gyvenimo dalyviai“

 

 intro wint18

Paroda „Esame savo šalies gyvenimo dalyviai“

        IMG 8302 Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos 4b klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Gražinos Vencienės, kovo 9 dieną dalyvavo atidaryme. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio ir kitų svarbių valstybės švenčių koncepcija - sutelkti Lietuvos žmones ir užsienyje gyvenančius lietuvius, kartu švęsti atkurtos Lietuvos gimtadienį, kovo 11-ąją, skatinti didžiuotis savo šalimi, būti svarbiais ir aktyviais savo šalies gyvenimo dalyviais.

Tad kartu minėtame renginyje virtualiai dalyvavo ir Šiaurės Airijos (Jungtinė Karalystė) Ladybird lietuviškos šeštadieninės mokyklos mokiniai. Jie atsiuntė savo kūrybos darbus, kurie kartu su mūsų mokyklos mokinių darbais eksponuojami Marijampolės miesto multicentro ekspozicijų erdvėje. Mūsų mokyklos ketvirtokai su dideliu entuziazmu ir užsidegimu piešė įvairius piešinius ir rašė palinkėjimus Ladybird šeštadieninės mokyklos mokiniams. Džiugu, kad bendrystei pajusti nėra atstumo.

       Parodos organizatorė Daiva Bepirštienė sakė: „Ši paroda įrodo, kad visi Lietuvos vaikai, nesvarbu kur auga, gyvena, jie tomis pačiomis spalvomis piešia mūsų tėvynę - Lietuvą.“

                             Pradinių klasių mokytoja Gražina Vencienė