Parodoje „Laikas keičiasi ir keičia“

 

 intro wint18

Parodoje „Laikas keičiasi ir keičia“

        3 „Laikas, kaip vanduo, kuris nuolat teka. Žmogaus gyvenime laikas ne vandens tėkme matuojamas, o tuo, kas žmogui nutinka, ką jis sukuria. Viskas laikina, bet, kol gyvename, turime galimybę dabar pastebėti gamtos grožį, žmonių gerumą, turim galimybę dabar mylėti, rūpintis, duoti, atjausti, kurti, priimti, išreikšti, išgirsti, pamatyti...“ - tokiais žodžiais balandžio 24 d. buvo atidaryta Marijampolės technologijų mokytojų ir jų auklėtinių kūrybos paroda „Laikas keičiasi ir keičia“.

 

         Parodoje savo darbus pristatė ir mūsų mokyklos mokiniai. Joje galima pamatyti ir atgaivintus senovinius amatus (aštuntokų vytos kaladėlėmis juostelės), ir šiuolaikines adatines, ir suvenyrinius maišelius. Mūsų mokiniai taip pat prisidėjo prie šios parodos dekoracijų kūrimo. Per technologijų pamokas buvo pjaustomi bei dažomi laiko tėkmę simbolizuojantys lašeliai.

       Taip savo darbais mūsų mokyklos mokiniai prisidėjo prie renginių, skirtų „Marijampolė - Lietuvos kultūros sostinė“.

         Paroda Marijampolės kultūros centro antrame aukšte veiks iki gegužės 19 dienos. Kviečiame apsilankyti.

Technologijų mokytoja Rita Dijokienė