Planus ateities karjerai kuriame jau dabar!

 

narcizai 2021


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/stankevi/domains/stankeviciaus.lt/public_html/plugins/system/pwebj3ui/libraries/joomla/oauth2/client.php on line 222

Planus ateities karjerai kuriame jau dabar!

Sausio 10 dieną Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje lankėsi Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro karjeros konsultantė Dovilė Miciukevičiūtė. Mokiniai klausėsi paskaitos apie temperamentus, jų skirtumus, poveikį bendravimui, gebėjimui geriau pažinti ir įvertinti save. Konsultantė taip pat kalbėjo apie mokymosi motyvaciją, studijas, darbą, siūlė prasmingai  užsiimti tuo, kas pateisintų moksleivių viltis ir lūkesčius ateityje. Skatino tokiu būdu pažinti vertybes, rasti savo „interesų klubą“ ir savo asmenybę.

D.Miciukevičiūtė dešimtokams dar kartą pristatė projektą „Asistentas vienai dienai". Dalyvaudami jame jie realiai išsiaiškins, pasitikrins  ir išbandys savo pasirinkimą, sugebėjimus darbo pasaulyje. Geriau suprasdami, kam jiems reikalingos vienokios ar kitokios žinios ir žinodami, kaip jas įgyti, mokiniai mažiau blaškysis, priims teisingus sprendimus dėl mokymosi krypčių, studijų programų, profesijų, darbą siūlančių skelbimų – taip patirs mažiau nusivylimų ir streso, taupys savo ir kitų laiką.

Tikimės, kad po šio renginio moksleivių mintys apie ateitį bus labiau koncentruotos į konkrečių veiksmų atlikimą, domėjimąsi pasirinktomis sritimis. Mokiniai pamažu įpras sisteminti svarbią informaciją, reikalingą orientavimuisi darbo pasaulyje, žinos tikslus, mokės juos analizuoti, kurti jų įgyvendinimo planą ir reguliariai stebės progresą, padarytą atliekant reikiamus pasirinkimus.

Kai kurie mokiniai po susitikimo asmeniškai kreipėsi dėl jiems rūpimų klausimų į konsultantę.

Laima Vaičiūnienė

mokyklos bibliotekininkė

Can not load images! LiveConnectClient::query TCP connection reset by peer. Use another HTTP adapter for data in Advanced configuration of OneDrive component.