Viešnagė Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje

 

 intro spring 19

Viešnagė Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje

20190206 105937Vasario 6 dieną 6c klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Olivija Barzdaitiene ir lietuvių kalbos mokytoja Jurgita Papečkyte keliavo į Marijampolės Petro Kriaučiūno viešąją biblioteką. Čia mus pakvietė apsilankyti klasės draugo Arono mama Daiva Bepirštienė.

Bibliotekininkės mums aprodė visas atnaujintas patalpas, išbandėme modernizuotas laisvalaikio erdves. Taip pat klausėmės patefonu grojamos vinilinės plokštelės muzikos. Įdomu buvo sužinoti, kad anksčiau šias plokšteles įrašydavo gyvai grojant muzikai ir gyvai dainuojant, šie įrašai nebuvo koreguojami kompiuteriu ar kitokia technika. Grupės ,,Queen“ muzika skambėjo tikrai labai šauniai! Taip pat apžiūrėjome bibliotekoje veikiančias parodas.

 

Vėliau klausėmės pamokėlės, kaip saugiai elgtis internetinėje erdvėje, žiūrėjome filmuką apie įvaizdį socialiniuose tinkluose ir komentavimo kultūrą. Prisiminėme, kodėl internete negalima atskleisti savo asmeninės informacijos: pavardės, gimimo datos, asmens kodo, telefono numerio, adreso, banko kortelių numerių, net pamokų tvarkaraščio. O po to sprendėme testą, kaip reikia saugiai elgtis internete. Mes jį išsprendėme be klaidų. Tačiau reikia pripažinti, kad ne visada pagalvojame, ar saugiai elgiamės internetinėje erdvėje bendraudami su nepažįstamu žmogumi.

Džiaugiamės įdomiai ir prasmingai praleistu laiku, gautomis žiniomis ir gauta klasei padėka bei tariame nuoširdų ačiū Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos darbuotojoms.

6c klasės mokinė Emilija Dapkevičiūtė