Tomas Vencius – „Maisto Banko“ savanoris

 

 intro spring 19

Tomas Vencius – „Maisto Banko“ savanoris

artoras„Maisto bankas“ – tai labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir dalinantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms. Fondo savanoriai bendradarbiaudami su socialinėmis ne pelno organizacijomis bei įstaigomis siekia užtikrinti, kad parama maistu pasiektų sunkiausiai gyvenančius žmones. „Maisto bankas“ propaguoja atsakingą maisto vartojimą, racionalią mitybą, skatina efektyvų išteklių naudojimą bei visuomenės solidarumą mažinant skurdą ir tausojant aplinką.   

Mūsų mokyklos 7a klasės mokinys Tomas Vencius šiais metais taip pat prisijungė prie „Maisto banko“ savanorių būrio ir kvietė žmones paaukoti maisto produktų. Tomą į šią veiklą įsitraukti paskatino vaikų dienos centro „Fazaniukas“ darbuotojai.

Moksleiviui kilo įvairių pojūčių - nuo minties, „ką apie mane mano bendraamžiai“, iki pasididžiavimo savimi jausmo. Juk visada yra smagu jausti, kad kažkam esi naudingas ir darai gera. Po pirmos tokios patirties atsirado daugiau drąsos ir noro padėti, pagelbėti sunkiau besiverčiantiems, todėl Tomas ragina savo klasės draugus bei mokyklos mokinius aktyviau įsijungti į savanoriškas veiklas ir taip praturtinti savo laisvalaikį.

7a klasės auklėtojas Artūras Lazauskas