„Tavo Žvilgsnis 2019“ nugalėtojai - diplomantai

 

ziema2020

„Tavo Žvilgsnis 2019“ nugalėtojai - diplomantai

                 Kaip ir kasmet mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo vertimų konkurse „Tavo Žvilgsnis 2019“. Labai smagu, kad dalyviai rinkosi vertimus iš visų mokykloje studijuojamų kalbų. Mokiniai vertė iš anglų, rusų ir vokiečių kalbų. Net 7 mūsų mokyklos mokiniai tapo vertimo iš anglų kalbos nugalėtojais - diplomantais. Tai Akvilė Aleksaitė, vertusi ilgąjį tekstą, Danielė Giedraitytė, Erikas Kėvelaitis, Justė Matusevičiūtė, Matas Kavaliauskas, Ugnė Gudynaitė (mokytoja Odeta Gluoksnytė), Ugnė Arbatavičiūtė (mokytoja Vitalija Lukšytė). Emilis Makackas ir Lukas Kiselevskis – vertimo iš rusų kalbos nugalėtojai (mokytoja Helena Markevičiūtė). Emilija Vaičeliūnaitė, Adrija Jasaitytė ir Justas Plikaitis – vertimo iš vokiečių kalbos diplomantai (mokytojos Zina Jarimavičienė ir Rimgailė Alenskaitė).
                             Sveikiname nugalėtojus
!

                Anglų kalbos mokytoja Odeta Gluoksnytė