Adata 2019

 

 intro spring 19

Adata 2019

1Gegužės 18 d. „Ryto“ pagrindinėje mokykloje vyko respublikinis jaunųjų dizainerių konkursas „Adata 2019“. Jame dalyvavo Prienų, Birštono, Kalvarijos, Visagino ir kitų miestų jaunieji kūrėjai. Mokiniai pristatė savo rūbų kolekcijas avangardo ir klasikos kategorijose. Mūsų mokyklai atstovavo 3 jaunosios 7b klasės dizainerės - Deimantė Pėtelytė, Karolina Petrauskaitė ir Gerda Pauliukonytė. Sukurtus modelius pristatyti padėjo 7c klasės mokinės Vika Januškaitė bei Emilija Survilaitė.

5-8 klasių grupėje mūsų mokyklos avangardo stiliaus rūbų kolekcija „Formų gama“ laimėjo trečią vietą.

Mokinės ne tik pademonstravo savo kūrybą, bet ir sėmėsi neįkainuojamos patirties iš kitų kolekcijų, o jos tikrai prireiks kitais metais dalyvaujant panašiuose konkursuose.

Ačiū jaunosioms kūrėjomsJ

Technologijų mokytoja Rita Dijokienė