Pirmoji vieta viktorinoje „Sveikai gyvenu“

 

ruduo 2020 11

Pirmoji vieta viktorinoje „Sveikai gyvenu“

2Spalio 16 d. Jono Totoraičio progimnazijoje vyko šeštų klasių viktorina „Sveikai gyvenu“. Mūsų mokyklai atstovavo 6b klasės mokiniai: Viltė Plikaitytė, Austėja Vitkauskaitė,  Julius Antanauskas, Ignas Geležius ir  Adrijus Zalieckas bei jų šauni palaikymo komanda. Prieš viktoriną mokiniai papildomai domėjosi įvairiais faktais apie sveiką mitybą, vaisius, uogas bei daržoves,  ruošė prisistatymą, piešė plakatą. Renginio metu komandos nariai sprendė kryžiažodžius, dėliojo dėliones, minė mįsles, piešė mitybos piramidę ir atliko kitus darbus.

Pastangos nenuėjo veltui, nes tarp septynių besivaržančių komandų mūsų „Čiliukų“ komanda buvo pirma.

Ačiū renginio organizatoriams už įdomias užduotis ir šauniems mūsų mokyklos 6 b klasės sveikos gyvensenos žinovams bei jų palaikymo komandai.

Technologijų mokytoja metodininkė Rita Dijokienė