Atkeliavo kalėdinė eglė

 

progimnazija virselis

Atkeliavo kalėdinė eglė

                  IMG 0527Į mokyklą atkeliavo kalėdinė eglė, kurią tradiciškai dovanojo Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-oji komanda. Būtent ši komanda 4 metus dovanojo mūsų mokyklai egles, kurios augo netinkamoje vietoje - po elektros laidais. Deja, šiais metais ugniagesiai atsisveikino su paskutiniąja gražuole.  Eglės nukirtime dalyvavo ir mūsų mokyklos atstovai, kurie atsidėkodami įteikė gelbėtojams pyragus, o pavasarį pažadėjo sugrįžti su mažų eglių sodinukais. 

                      Nuoširdų ačiū už žaliaskarę tariame ugniagesiams, o už jos atvežimą į mokyklą - mokinių tėvų atstovams Rimantui Lekeckui ir Mindaugui Lelešiui. 

View the embedded image gallery online at:
https://stankeviciaus.lt/index.php/1949-vek-nu#sigFreeId60e6e18c41

Neformaliojo ugdymo organizatorė E.Alenskaitė