Žemės dienos šokis „TO-BU-LAI“

 

intro vasara

Žemės dienos šokis „TO-BU-LAI“

Kovo 20-osios rytą Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos mokiniai šventė Pasaulinę Žemės dieną pasveikindami savo planetą flashmob‘o šokiu, kurį pavadino „TO-BU-LAI“. Šokio įžangą padarė grupelė JumpStyle šokėjų, kurių mūsų mokykloje vis daugėja. O vėliau prie jų prisijungė ir visi mokiniai. Šokio choreografiją kūrė Taurinta Klesevičiūtė, Deimantė Kunšteinaitė, Ernesta Račkauskaitė, Jurgita Janulevičiūtė, Šarūnė Kubiliūtė, Kotryna Mažonaitė, Osvaldas Sabaliauskas, Ignas Masionis, Gytis Šližauskas, Marius Šapalas, Aurimas Krivinskas, Matas Marčiukonis. Šie mokiniai organizavo repeticijas ilgųjų pertraukų metu ir šokti mokė visus mokyklos mokinius, kurie noriai prisijungė prie šios idėjos ir šauniai sušoko pasveikindami Žemę.

Šventinį reginį sukūrė patys mokiniai. Ir ne tik patys sau, ne tik mokyklos bendruomenei. Šiuo šokiu 8 valandą ryto moksleiviai privertė lengvai pristabdyti Laisvės gatve riedančius automobilius, pradžiugino į darbus skubančius miestelėnus, kad šie galėtų pasigrožėti būriu moksleivių, atliekančių populiaraus šokio judesius. Beje, šokėjų gretose matėme ir mokytoją Odetą Grušelionienę.

Už mokinių aktyvumo skatinimą ir Žemės dienos netradicinio paminėjimo suorganizavimą dėkojame direktoriaus pavaduotojai Nijolei Birštonienei ir skaityklos vedėjai Laimai Vaičiūnienei. Tegul ši idėja bus naujos tradicijos pradžia.

Neformaliojo ugdymo organizatorė

Eglė Alenskaitė

embed video plugin powered by Union Development