Viešo ir anoniminio informavimo galimybės apie korupcijos pobūdžio nusikalstamas veikas

 

narcizai 2021

Viešo ir anoniminio informavimo galimybės apie korupcijos pobūdžio nusikalstamas veikas

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazijos korupcijos prevencijos programa

           Nurodytais adresais ir kontaktais turi teisę kreiptis kiekvienas asmuo, manantis ar įtariantis, kad jam neteisėtais Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos  darbuotojų veiksmais buvo ar yra daromas teisės pažeidimas, susijęs su korupcija.

          Kontaktai: Asta Skripkienė, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos  direktorė, tel. nr. (8 650) 82180, (8 610) 99615 el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Andrius Vyšniauskas, Marijampolės savivaldybės tarybos narys, antikorupcijos komisijos pirmininkas, tel. nr. (8 612) 01233, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

        Anonimiškai pranešti apie galimus korupcijos atvejus galima specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) visą parą veikiančiu karštos linijos telefonu 8 (5) 266 333, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

        Pranešdami informaciją apie galimą pažeidimą, nurodykite kuo tikslesnę pažeidimo (veiksmo) vietą, pažeidimo (veiksmo) laiką bei turimą informaciją apie pažeidėją (vardas, pavardė). Taip pat trumpai apibūdinkite pažeidimo pobūdį. Prašome nurodyti savo kontaktinius duomenis.