Pasiekimai

 

 18 intro

Pasiekimai

Sveikiname Editą!

Pergalė kvadrato varžybose

         IMG 20171111 102252 Lapkričio  11 dieną mūsų mokyklos 5-6 klasių berniukų ir mergaičių komandos Alytaus Panemunės pagrindinėje mokykloje varžėsi zoninėse kvadrato varžybose. Čia didesnė sėkmė nusišypsojo berniukams - jie pelnė 1 vietą ir keliaus į kitą etapą, o mergaičių komandai atiteko 2 vieta. Džiaugiamės abiejų komandų pergalėmis ir sveikiname žaidėjus bei juos ruošusius mokytojus Redą Pažėrienę ir Valentiną Kraulišą.

 

Skaityti daugiau...

Padėka

2-oji vieta!

Kovo 9 dieną Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos multicentre vyko renginys „Laisvos eilės“, skirtas paminėti lietuvių kalbos dienas. Renginyje dalyvavo ir tautinį repą atliko 4 Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos mokiniai: Aušrinė Lietuvninkaitė, Aida Paukštytė, Haris Katilius ir Jonas Liorentas. Aida Paukštytė užėmė 2-ąją vietą. Sveikiname ir džiaugiamės pergale!

Skaityti daugiau...

Respublikoje pirmieji!

         20170204 132039Vasario 4 dieną Druskininkų „Ryto" gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų moksleivių (gim. 2006 m. ir jaunesnių) žaidynių kvadrato finalinės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos komanda, kuri varžėsi su Raseinių „Šaltinio" progimnazijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos ir Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos komandomis. Atkaklus darbas ir kryptingas tikslo siekimas marijampoliečių komandai padėjo iškovoti 1 vietą respublikoje. Moksleivius Druskininkų „Snow arenoje“ apdovanojo pati olimpinė  čempionė Daina Gudzinevičiūtė.  Komanda, kurią treniruoja mokytojai Reda Pažėrienė ir Valentinas Kraulišas, su džiaugsmu parvežė  pergalę į Marijampolę!

          Neformaliojo švietimo organizatorė Eglė Alenskaitė

Skaityti daugiau...