Projektai

 

 intro spring 19

Sveika vaikystė

       20161124 123608Lapkričio 24 dieną Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje vyko Vaikų ir jaunimo socializacijos projekto „Sveika vaikystė" baigiamasis renginys. Jo metu mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai kartu su Marijampolės „Saulės“ pradinės mokyklos ir Marijampolės Mokolų mokyklos-darželio mokiniais dalyvavo įvairiose sportinėse rungtyse, linksminosi šokių aikštelėje ir vaišinosi sveikomis bei skaniomis vaisių salotomis.

Skaityti daugiau...

Pedagogams - tarptautinės konferencijos padėka

          Konferencijoje  Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos pedagogai dalyvavo konkurse „Sveikatą puoselėjanti įmonė – 2016“. Jame įvertinti profesinės sveikatos priežiūros aspektai. Konkurse buvo atsižvelgta ir į saugią bei sveiką darbo aplinką, kurioje būtų užtikrinama optimali darbuotojų sveikata. Taip pat buvo vertinama, kaip įmonės politika ir praktika užtikrina sveikatos stiprinimo priemones darbuotojams, parodant sveikos darbo aplinkos kūrimo ir darbuotojų sveikatinimo priemonių vykdymo naudą, pristatant tai, kaip sektiną pavyzdį kitiems.

Skaityti daugiau...

Psichosocialinio švietimo diena

20161109 120454Mūsų mokykloje yra įgyvendinamas Marijampolės savivaldybės jaunimo užimtumo programos projektas ,,Parodykim, ką galim“. Šio projekto veiklomis siekiama  stiprinti mokinių savivaldą, kuriama erdvė ugdyti kūrybingą, savimi pasitikintį ir gebantį visapusiškai komunikuoti žmogų.

Skaityti daugiau...

Šviečiamosios gyvulininkystės programa „Gyvulininkystė ir MES“

                            20160930 101341Šviečiamosios gyvulininkystės programa „Gyvulininkystė ir MES“  skirta paskatinti vaikus ir jaunimą domėtis gyvulininkyste, geriau pažinti šalia esančius gyvūnus. Mūsų mokykla ne tik sėkmingai baigė įgyvendinti šią programą, bet ir tapo pirmos vietos laimėtoja 5-8 klasių grupėje.

                             Dalyvauti programoje buvo atrinkta 100 visos Lietuvos iniciatyvių ugdymo įstaigų. Dalyviai buvo suskirstyti į tris modulius: darželinukai (I modulis), 1-4 klasių mokiniai (II modulis) ir 5-8 klasių mokiniai (III modulis).

Skaityti daugiau...

Erasmus+ KA1 projekto kursai Maltoje

      IMG 20160802 191147 Rugpjūčio mėnesio pirmą savaitę šešios Marijampolės Rimanto Stankevičiaus mokytojos - I. Šverčiauskienė, A. Kovzonienė, R. Pažėrienė, V. Lišauskienė, G. Vencienė bei O. Grušelionienė - svečiavosi Maltoje ir lankėsi AcrossLimits organizacijos surengtuose kursuose. Trys mokytojos - Vilma, Gražina bei Reda - mokėsi skaitmeninio pasakojimo kūrimo, kitos trys mokytojos - Odeta, Irena bei Aurelija – kaip kurti ir naudotis jau sukurtais žaidimais bei viktorinomis internete.

Skaityti daugiau...