Ugnės Stankūnaitės įspūdžiai Rimunijoje

 

intro vasara

Ugnės Stankūnaitės įspūdžiai Rimunijoje

Šių metų sausio 21-29 dienomis buvome išvykę į Rumuniją, Rovinari miestelį su projektu Erasmus+”. Tai buvo geriausia patirtis nuvykti į kitą šalį, susipažinti su naujais žmonėmis, lankyti kitą mokyklą ir, žinoma, visą savaitę kalbėti anglų kalba.

Pamačiau, kokie draugiški yra šios šalies žmonės. Atvykusius pasitiko su šypsena, daug bendravo, gamino tradicinius patiekalus ir darė viską, kad svečiai būtų laimingi.

Mokykloje susipažinau su labai gražiomis ir draugiškomis mergaitėmis. Jos visą laiką domėjosi mūsų šalimi ir jos kultūra. Kai aš ir mano bendraklasė Juventa parodėme Lietuvos nuotrauką, mergaitės buvo nustebintos, nes tai buvo mūsų gražūs seni pastatai bei nuostabi gamta žiemą su daug daug sniego. Taip pat sakė, kad labai norėtų atvykti į Lietuvą. Buvo labai smagu tai išgirsti.

Niekuomet negalvojau, kad Rumunija yra tokia graži šalis. Galbūt dėl to, kad niekuomet nebuvau apie ją girdėjusi. Pamačiau didelius ir aukštus kalnus su daugybe sniego ir, žinoma, gražius žmones. Vis dar atsimenu sostinės Bukarešto senamiestį. Nuostabaus grožio naktinis miestas, senamiesčio pastatai ir milžiniškas parlamentas.

Tikiuosi vieną dieną vėl čia atvykti.

Ugnė Stankūnaitė, 7a klasė