Sveikata visus metus

 

 intro spring 19

Sveikata visus metus

Tylos stebuklinga versmė

                  3Taip skambėjo projekto „Sveikata visus metus“ balandžio mėnesio iššūkis. Užduotį įgyvendinti padėjo dailės mokytoja Ernesta Boželytės - Liobienės bei gamtos ir žmogaus mokytojas Mindaugas Greviškis. Mokytojai vedė integruotas pamokas. Jų metu buvo susipažinta su triukšmo ir garso sąvokomis bei tyloje atsiskleidžiančiu kūrybiškumu.

                             Dailės pamokoje mokytoja mokinius supažindino su fraktalų piešimu. Tai labai paprasta piešimo technika, paremta spontanišku linijų kūrimu ir spalvinimu.

Skaityti daugiau...

Jaunas sportuosi - senas nedejuosi

                     55826837 492828714582762 177999344715169792 nTaip skambėjo Lietuvos neformaliojo švietimo centro organizuojamo projekto „Sveikata visus metus“ kovo mėnesio iššūkis. Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

                             5a klasės mokiniai po ilgų diskusijų bei svarstymų, kaip įgyvendinti šį iššūkį, nusprendė surengti apklausą, kaip skirtingos kartos supranta, kodėl verta sportuoti. Buvo paruošti skirtingų spalvų apklausų lapai bendraamžiams, tėvams ir jų bendraamžiams, seneliams ir jų bendraamžiams. Respondentai turėjo parašyti iki dešimties priežasčių, kodėl sportas yra svarbus.

Skaityti daugiau...