Saugus ir sveikas

 

narcizai 2021

Saugus ir sveikas

                           3Sužinoję spalio mėnesio iššūkį „Saugus ir sveikas“ (projektas „Sveikata visus metus“) nusprendėme į pagalbą pasikviesti pradinių klasių mokytoją metodininkę Redą Pažėrienę. Ši mokytoja su savo kolegėmis jau daugiau nei 15 metų ruošia mokinius „Šviesoforo“ konkursui. Prieš kelerius metus šio konkurso nacionaliniame etape mūsų mokyklos pradinukai iškovojo 1 vietą.

                             Mokytoja mielai sutiko mums padėti. Užsiėmimo metu mokiniai buvo suskirstyti į šešias komandas.

Pažiūrėję kelis filmukus prisiminėme saugaus elgesio gatvėje taisykles. Vėliau mokytoja išdalijo lapus su labai įdomiomis užduotimis. Reikėjo išspręsti kryžiažodį, sujungti kelio ženklus su jiems tinkančiais apibūdinimais, patiems sudėlioti kelio ženklus. Taip pat filme turėjome surasti, kokias klaidas daro jo veikėjai. Visos užduotys buvo vertinamos taškais. Komandos pasirodė puikiai. Joms buvo išdalinti diplomai, kurie patvirtino, kad mokiniai dalyvavo saugaus eismo konkurse „ŠVIESOFORAS“, stropiai mokėsi kelių eismo taisyklių ir pasižada jų laikytis bei pamokyti draugus.

                             Ačiū Godai Benevičiūtei, kuri pagelbėjo skaičiuojant taškus.

                             Kitą užduotį šeštokams pateikė klasės auklėtoja. Saugus ir sveikas - tai ne tik teorijos žinojimas, bet ir realus savęs saugojimas gatvėje. Mokiniai patys gamino atšvaitus, kuriuos pasižadėjo nešioti prisisegtus matomoje vietoje, kaip mokė mokytoja R. Pažėrienė. Mokiniai iš specialios šviesą atspindinčios juostelės karpė juostelių kutus. Vėliau juos tvirtino specialiose „kepurėlėse“, dekoravo ir kabino prie savo kuprinių ar rūbų. Teorija + praktika arba, kitaip sakant, „Saugus ir sveikas“. Taip spalio mėnesį pabaigė šeštokai.

6a klasės mokinė Jogailė Stankūnaitė,

6a klasės auklėtoja Rita Dijokienė