Kūrybinės partnerystės tęsiasi

 

intro vasara


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/stankevi/domains/stankeviciaus.lt/public_html/plugins/system/pwebj3ui/libraries/joomla/oauth2/client.php on line 222

Kūrybinės partnerystės tęsiasi

Can not load images! LiveConnectClient::query SSL read: errno -5961. Use another HTTP adapter for data in Advanced configuration of OneDrive component.

Mus, 6a klasės mokinius, vėl aplankė kūrėjas praktikas Vitalij Červiakov. Jis yra menininkas iš Vilniaus. Ir tik dėl mūsų jis čia važiuoja iš taip toli. Šis susitikimas nebuvo pirmas ir nebus paskutinis.

Susitikimo metu mes galėjome geriau pažinti Vitalij, o jis mus. Aptarėme, ką norėtume veikti, taip pat Vitalij parodė mums garsaus gatvės menininko Blu Blu darbus. Mus jo darbai sužavėjo, nieko panašaus anksčiau nebuvome matę, o Vitalij tai buvo atradimas. Kaip jis pats sakė: „Kai įjungiau video, visi tarsi apmirė, susigūžė ir nutilo. Pamaniau, jog vaikai tarsi kažko bijotų. Bet klydau. Šiaip aš su vaikais mėgstu dirbti ir man tai lengva daryti, bet kai pamačiau tokią reakciją, supratau, kad turiu nuostabų kolektyvą.“ Malonu buvo girdėti tokius žodžius.

Taigi aš turiu pasakyti, kad mes, įkvėpti pamatyto filmuko, nuspendėme kurti video iš nuotraukų. Apie ką, dar nežinom, bet tikimės, jog tai bus labai įdomu, ir mes nesigailėsime praleisto laiko savo mokytoju.

Ina Makaveckaitė

6a klasės mokinė