Mokėmės kurti animacijas su Vitaliu

 

intro vasara


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/stankevi/domains/stankeviciaus.lt/public_html/plugins/system/pwebj3ui/libraries/joomla/oauth2/client.php on line 222

Mokėmės kurti animacijas su Vitaliu

Sveiki! Džiaugiuosi, kad skaitote šį mano pranešimą. Tikiuosi jums jis patiks :)

Mes, šeštokai, susitikome su „Kūrybinių partnerysčių“ projekto kuriančiuoju praktiku Vitaliu. Pamokos pradžioje mes žaidėm žaidimą, kuris buvo be galo įdomus ir juokingas. Visi smagiai juokėmės, o po šio žaidimo Vitalis paaiškino, ką veiksim toliau. Jis pasakė, kad reikės susiskirstyti grupėmis ir nupiešti kažką, ko nėra Žemėje, ko apskritai nėra - galvą... Na, visi piešė nežemiškų monstrų galvas...Mūsų grupelės galva buvo labai įdomi. Monstras turėjo rudą ir geltoną akis. Plaukuose buvo įsisukęs paukščių lizdas, o plaukų sruogelėse vyniojosi gyvatės.

Na, kaip sakau: ,,Tikras vaizduotės kūrinys ". Po to Vitalis visų grupelių lapus sukeitė. Mes visi turėjom pripiešti kaimyno galvai kūną. Vitalis pabaigtus darbus pakabino lentoje ir ką pamatėm, negalėjom patikėti!Tos pabaisos buvo labai spalvingos!Po to lape nupieštą monstrą turėjome nulipdyti iš plastilino. Galvojau, kad tai bus labai sunku, bet viskas klostėsi puikiai, mūsų grupelė puikiai sutarė ir mes nulipdėm išties fantastišką pabaisą! O tada turėjome pamąstyti ,ką mūsų pabaisa darys, kaip mes su juo sukursim animacinį, judantį kadrą. Mes sugalvojom, kad mūsų pabaisa norės sugriauti akmeniu miestą. Taigi beliko nufotografuoti kiekvieną jo judesį ir krustelėjimą. Atrodo, sunku, bet kai dirbi su komanda, tai sekasi.

Baigę šį darbą žiūrėjom visų grupių sukurtus animacinius kadrus ir aptarėme, ką mes galėtume veikti toliau. Pasiūlėme daug gerų idėjų : ,,Galima kurti tokį veikėją, kuris keliautų po pasaulio šalis ir kalbėtų užsienietiškai, tas veikėjas galėtų būtų Lietuvos talismanas ir jis susitiktų su kitų šalių talismanais, tekstą, kurį jis sakytų, galima nulipdyti iš plastilino.“ Vitaliui išties patiko šios idėjos.

Susitikimui su Vitaliu pasibaigus dar kartą pagalvojau, ko aš išmokau. Galiu drąsiai pasakyti, kad aš išmokau dirbti su draugais, išsakyti savo mintis, išgirsti kito nuomonę, sumontuoti animacinį kadrą. Labai laukiu kitų susitikimų.

Ačiū, kad skaitėte.

6a klasės mokinė Gabija Pakutkaitė

Can not load images! LiveConnectClient::query SSL read: errno -5961. Use another HTTP adapter for data in Advanced configuration of OneDrive component.