Renginiai

 

 intro ruduo19

KINGS matematikos olimpiada

         

             nuotrauka i KINGS  Lapkričio 9 d. vyko KINGS matematikos olimpiados finalas. Į Kauno technologijos universitetą vyko 8 mūsų mokyklos moksleiviai:

      Kajus Merkelis 5a kl.

      Dominykas Sazonas 5a kl.

      Mantas Stankūnas 5a kl.

      Emilis Spūdys 5a kl.

       Tadas Pečkys 5a kl.

      Matas Alkimavičius 6c kl.

      Gerda Greičiūtė 6c kl.

      Gabrielė Lipkevičiūtė 7b kl.

Penktokai Kajus, Mantas ir Dominykas, gavo 2 lygio diplomus. Kiti moksleiviai – 3 lygio diplomus.

Matematikos mokytoja Jolita Ramentovienė

 

Konkurse ,,Gamtos saugotojai”

                            74469307 402807727270499 1885484213377957888 nLapkričio 13 dieną Marijampolės savivaldybėje organizuotas verslo idėjų konkursas, skirtas 1-12 klasių mokiniams. Renginyje dalyvavo 23 komandos, komisija vertino dalyvių pasirodymus trijose kategorijose: 1–4, 5–8 ir 9–12 klasių. Kiekvienai kategorijai buvo skirtos penkios nominacijos. Buvo vertinamas verslo idėjos inovatyvumas, socialinis atsakingumas, startuoliškumas, originalumas ir pristatymo profesionalumas.

                             Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 6c klasės mokinių komanda ,,Gamtos saugotojai”. Verslo idėją pristatė Tomas Petruševičius ir Kajus Mincevičius. Mokiniai laimėjo dvi nominacijas: profesionaliausio pristatymo ir verslo idėjos inovatyvumo.

Skaityti daugiau...

Netradicinė fizinio lavinimo pamoka

              IMG 0295Lapkričio 12 dieną mūsų mokykloje krepšinio būrelio vadovė Ramunė Andriušienė kartu su krepšininkėmis vedė netradicinę fizinio lavinimo pamoką 1-2 klasių mergaitėms. Džiaugiamės šia gražia iniciatyva ir vaikų laime - vieniems būti žaidėjais, kitiems sirgaliais!

 

 

Neformaliojo ugdymo organizatorė E.Alenskaitė

Skaityti daugiau...

Mano svajonių mokykla

                IMG 0335Spalio 21-31 dienomis mūsų mokykloje vyko mokinių, mokinių tėvų ir mokytojų apklausa „Mano svajonių mokykla". Per apklausą respondentai išsakė mintis apie svajonių, ateities mokyklą. Pradinių klasių mokiniai piešė savo svajonių mokyklą. Minčių ir piešinių parodą galima apžiūrėti 1 aukšto fojė iki lapkričio 25 dienos. 

 

 Neformaliojo ugdymo organizatorė E.Alenskaitė

Skaityti daugiau...

Sėkmė kvadrato žaidime

                              Mūsų mokyklos 5-6 klasių mergaičių ir berniukų kvadrato  komandos nugalėjo visas Marijampolės miesto komandas ir užėmė 1 vietas. Kitas etapas - zoninės varžybos, kuriose linkime sėkmės ir puikių rezultatų.

                             Komandas varžyboms ruošia fizinio lavinimo mokytojai Vilija Luobikienė ir Valentinas Kraulišas.

                               Neformaliojo ugdymo organizatorė E. Alenskaitė