Renginiai

 

 intro wint18

Sėkmė matematikos olimpiadoje

Sausio 16 dieną Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos 9 mokiniai dalyvavo matematikos olimpiados savivaldybės etape. Tris antrąsias vietas laimėjo mokytojų Vilijos Brusokienės ir Neringos Urbonavičienės ruoštos mokinės - Viltė Plikaitytė (5b kl.), Ugnė Antanaitytė (7c kl.) ir Ugnė Arminaitė (7c kl.). 

Sveikiname!

Neformaliojo ugdymo organizatorė Eglė Alenskaitė

Antra vieta epistolinio rašinio konkurse

              48-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso Marijampolės savivaldybės etape Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos 8B klasės mokinė Ieva Žalnieraitytė užėmė antrą vieną. Sveikiname Ievą ir ją ruošusią mokytoją Ireną Ūkelienę. Linkime sėkmės kitame etape! 

                             Neformaliojo ugdymo organizatorė Eglė Alenskaitė

Prizinės vietos tarpzoninėse kvadrato varžybose

                             Sausio 11 dieną Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mergaičių ir berniukų kvadrato komandos, kurias ruošia mokytojai Vilija Luobikienė ir Valentinas Kraulišas, dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse varžybose Alytuje. Berniukų komanda iškovojo 1 vietą, mergaičių komanda - 3 vietą. Džiaugiamės pergale!

                             Neformaliojo ugdymo organizatorė Eglė Alenskaitė

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija"

       IMG 2615Sausio 11 dieną Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenė dalyvavo tradicinėje pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija". Visuose mokyklos languose buvo uždegtos žvakės ir dešimčiai minučių išjungta šviesa. Moksleiviai dalyvavo pilietinio ugdymo pamokose, klausėsi patriotinės muzikos, žiūrėjo istorinius filmus.

                              Mes liudijame, kad prisimename 1991 metų tragiškus Sausio 13-osios įvykius. 

Skaityti daugiau...

KINGS olimpiados finalininkė

                       austeja kingsKINGS - tai didžiulė, daugialypė tarptautinė bendruomenė, jungianti daugiau nei 300 000 mokinių iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Gruzijos. Čia svarbūs ne tik akademiniai rezultatai, bet ir iniciatyva, kūrybiškumas ir strateginio mąstymo įgūdžiai.

                             Šiemet šios olimpiados kvalifikaciniame etape dalyvavo net 22 mūsų mokyklos mokiniai, kurie visi įveikė barjerą ir pateko į finalą, tačiau tik viena mokinė nusprendė dalyvauti finale. Austėja Vitkauskaitė vyko į Kauno VDU universitetą, kur finale varžėsi su kitais penktokais iš visos Lietuvos ir surinko net 94% visų galimų taškų ir laimėjo pirmojo laipsnio diplomą.

Austėja pasiruošusi pavasario finaliniame etape pasiekti dar puikesnį rezultatą!

                             Anglų k. mokytoja Odeta Gluoksnytė