Renginiai

 

progimnazija virselis

Beveik SUAUGĘS. AUGĘS SU pasaka?

       DSC 0275„<...> Kas sumaniau, jei ne pasaka, skatina augančio žmogaus kritinį mąstymą, visu grožiu atverdama takoskyrą tarp gėrio ir blogio, savęs ir pavojingo piktadario, ir moko veikti ryžtingai, ieškant ir susigrąžinant apgaule išviliotus ar pagrobtus mylimus artimuosius ar šeimą maitinantį stebuklingą stalelį.

 

Skaityti daugiau...

Žodžiai iš Vilniaus geto. Avromo Suckeverio skaitymai

    getasKasmet  rugsėjo 23 d.  yra minima Lietuvos žydų genocido diena, 1943 m. tą dieną buvo likviduotas Vilniaus getas. Jo kaliniai išvežti į darbo stovyklas ar nužudyti Panerių miške.

Minint šią datą ir prisimenant įvykius, kurie niekada neturėtų pasikartoti, Žydų kultūros paveldo kelio asociacija kvietė  savivaldybėse asociacijos narėse veikiančių mokyklų mokinius burtis virtualiam (nuotoliniam) minėjimui skaitant Vilniaus gete jo kalinio ir pasipriešinimo dalyvio, garsaus jidiš rašytojo ir poeto Avromo Suckeverio (1913 Smurgainys  (Baltarusija) – 2010 Tel Avivas (Izraelis)) sukurtas eiles.  

Skaityti daugiau...

MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA (2)

MOKSLO IR ZINIU DIENA tikslintas

Struktūros pertvarka (2)

Pranešame, kad vyksta  struktūros pertvarkymas ir nuo 2020 m. rugpjūčio 31 d. Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla  taps Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija.

Dokumentas dėl pavadinimo keitimo

Svarbi informacija

             VAIKŲ, LIEKANČIŲ TOJE PAČIOJE MOKYKLOJE, SVEIKATOS PAŽYMĖJIMAI GALIOS IKI METŲ PABAIGOS.

http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/vaiku-liekanciu-toje-pacioje-mokykloje-sveikatos-pazymejimai-galios-iki-metu-galo