Ugdymas karjerai

virselis

Ugdymas karjerai

Bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių ugdymo karjerai modelio aprašas, Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (mokytojo knyga) ir Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (mokinio knyga) aprašai prisegtukuose.

8b klasės mokiniai lankėsi tėvelių darbovietėse

  MG 3557                                Gegužės 17 dienos ankstyvą rytą mes, 8b klasės mokiniai, turėjome progą apsilankyti dviejų mokinių tėvelių darbovietėse, susipažinti su jų veikla, sužinoti daug naujovių ir pažvelgti į profesijas iš arčiau.

                             Kelionė prasidėjo apie 10 valandą. Ėjome pėsčiomis, žvalgėmės, kalbėjomės. Pirmasis šios išvykos tikslas – „Suvalkiečio“ redakcija.

Skaityti daugiau...

Ugdymas karjerai - sėkmingos ateities garantija

      4Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje yra sudaryta pedagogų darbo grupė, kuri padeda moksleiviams ugdytis karjeros kompetencijas, žinias, gebėjimus ir nuostatas apie save,  mokymąsi, saviraiškos, darbo galimybes, karjeros sprendimų priėmimą, karjeros planavimą, derinimą su kitomis gyvenimo sritimis. Viena iš šios grupės konkrečių veiklų organizuojant profesinį veiklinimą - sudaryti sąlygas moksleiviams susipažinti su MPRC, tad mūsų mokyklos dešimtokai kovo 16 d. lankėsi Marijampolės profesinio rengimo centre.

Skaityti daugiau...

Planus ateities karjerai kuriame jau dabar!

Sausio 10 dieną Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje lankėsi Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro karjeros konsultantė Dovilė Miciukevičiūtė. Mokiniai klausėsi paskaitos apie temperamentus, jų skirtumus, poveikį bendravimui, gebėjimui geriau pažinti ir įvertinti save. Konsultantė taip pat kalbėjo apie mokymosi motyvaciją, studijas, darbą, siūlė prasmingai  užsiimti tuo, kas pateisintų moksleivių viltis ir lūkesčius ateityje. Skatino tokiu būdu pažinti vertybes, rasti savo „interesų klubą“ ir savo asmenybę.

Skaityti daugiau...