8b klasės mokiniai lankėsi tėvelių darbovietėse

 

 intro pavasaris19

8b klasės mokiniai lankėsi tėvelių darbovietėse

  MG 3557                                Gegužės 17 dienos ankstyvą rytą mes, 8b klasės mokiniai, turėjome progą apsilankyti dviejų mokinių tėvelių darbovietėse, susipažinti su jų veikla, sužinoti daug naujovių ir pažvelgti į profesijas iš arčiau.

                             Kelionė prasidėjo apie 10 valandą. Ėjome pėsčiomis, žvalgėmės, kalbėjomės. Pirmasis šios išvykos tikslas – „Suvalkiečio“ redakcija.

Svetingai ir maloniai mus sutiko Karolinos Tumelytės mama Loreta Tumelienė bei jos kolegos. Pradžioje klausėmės laikraščio atsiradimo istorijos, išgirdome įdomių faktų apie redaktoriaus darbą, lankėmės korespondentų kabinetuose. Vėliau maketuotojas Rimvydas Vosylius supažindino su savo profesija, studentė, kuri atlieka praktiką redakcijoje, maloniai dalijosi žiniomis, atsakinėjo į mūsų užduodamus klausimus. Po to išėjome į lauką ir nusifotografavome.

                             Antroji stotelė – Lietuvos kariuomenės  LDK Vytenio 9-ojo pėstininkų pulko  ir Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas. Ėjome ilgai, tačiau ne veltui. Mindaugas Karalius, Gretos Karaliūtės tėtis mus pasitiko prie vartų. Nuskubėjome į svetainę, pavalgėme, pažiūrėjome keletą įdomių ir trumpų filmų apie karines pratybas. Vėliau turėjome galimybę pamatyti šauktinių gyvenamuosius kambarius, išgirsti apie jų dienos rutiną ir įspūdžius.  Apsilankėme freskų salėje,  kariškių pratybų vietoje, sporto aikštėje bei salėje, susipažinome su karine technika. Pasidarėme bendrą nuotrauką ir visi grįžome namo.

                             Dėkojame bendraklasių tėvams už malonų sutikimą, profesijų pristatymą, prasmingus patarimus. Visada yra labai smagu pažinti, atrasti, sužinoti.

                             8b klasės mokinė Jolita Andriulaitytė