Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla

 

 intro spring 19

Informacija apie mokinių uniformas

            unif1Informuojame, kad Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos uniformų galima nusipirkti AB „Vernitas” parduotuvėje, Stoties g. 16, Marijampolėje. Parduotuvė atidaryta pirmadieniais – penktadieniais nuo 8.00 iki 16.00 val.

                                        Uniformų kainos padidėjo 3 %.

                             Mūsų mokyklos mergaitės dėvi tiesaus kirpimo sarafanus, siūtus iš languotos medžiagos, ir megztus žaketus. Tais atvejais, kai sarafanas nedėvimas, galima dėvėti mėlynas kelnes arba mėlynus džinsus. Berniukai dėvi megztus žaketus arba liemenes, mėlynas kelnes arba mėlynus džinsus. Į uniformos žaketą segamas mokyklos ženkliukas. 

Galimybė įsigyti uniformas internetu

UAB „Garlita" informuoja, kad jau veikia el.parduotuvė, kurioje galima įsigyti mokyklines uniformas. El. parduotuvės adresas www.e-shop.garlita.lt . 
Mūsų mokyklai prisijungimo kodas: Stankev7477

UAB „Garlita" informacija

Birželio 13-14 dieną pamokos nevyks

hot sun picUžsitęsus karštiems orams ir esant pavojui mokinių sveikatai birželio 13-14 dienomis pamokos mokykloje nevyks.  

Mokyklos administracija

 

 

 

 

 

 

1-4 klasių mokslo metų baigimo šventė

              IMG 5501Birželio 7 dieną mokslo metus Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai baigė smagioje šventėje. Ją dviejų mokinių tėtis Tomas Norbutas pasiūlė surengti jo įkurtame Marijampolės kempinge. Prie šventės sėkmingo suorganizavimo prisidėjo ir kiti tėveliai - Sigutė ir Darius Vyšniauskai, Andrius ir Gintarė Murauskai, Rimantas Lekeckas ir Giedrė Alenskienė. Mokiniams buvo suplanuotos veiklos ir pramogos - estafetės, krepšinis, paklodžių tinklinis, taikinys, piešimas ant veidų ir laikas batutuose.

Skaityti daugiau...

Augalai aplink mus

             IMG 5402Išvykoje 7c klasės mokiniai susipažino su kupoliavimo tradicijomis bei žiedinio augalo sandara. Nedaug kas žinojo, ką reiškia žodiai „kupolė“, „ kupoliavimas“ Integruotos dienos metu mokiniai atliko teorines užduotis, t.y. mokėsi apibūdinti augalus pagal jų šaknų sistemą, lapo prisitvirtinimą prie stiebo, lapalakščio tipus ir t.t. Vėliau mokiniai pasklido pievoje rinkdami įvairius lapų pavyzdžius. Grupelės varžėsi ne tik kas daugiau atliks užduočių, bet ir kaip tiksliai mokės apibūdinti augalą.

Skaityti daugiau...